• makieta architektoniczna

Makiety Studenckie

Są dla naszego zespołu niezwykle ważne, to one sprawiły, że nasza firma dziś podejmuje wielkie projekty. Każdy z nas zarwał niejedną noc tworząc makiety na zaliczenia, do dziś pamiętamy jakie to było stesujące... Dlatego też w tym trudnym dla Was okresie, służymy pomocą i doświadczeniem. Wykonujemy wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane projekty, do Waszej dyspozycji oddajemy park maszyn złożony z plotera laserowego, 8 drukarek 3D oraz wycinarek styrodurowych.

Nasza firma dwa razy do roku odkłada na bok wszystkie inne projekty i skupia się tylko i wyłącznie na Was. Możecie być pewni że podejdziemy do waszych zamówień z pełnym profesjonalizmem.


Zakres usług.

W zależności od Waszych oczekiwań, możemy wykonać gotową makietę na podstawie modelu 3D (.dxf .skp .pln). Bądź możemy wyciąć dla Was elementy do samodzielnego sklejenia makiety.


Wiemy jak ważne dla Was jest otrzymanie zlecenia jak najwcześniej!

Wszystkie zlecenia cięcia staramy się wykonać tego samego dnia, makiety w przeciągu 2-3 dni. Zamówienia możecie odebrać w Poznaniu osobiście, pod adresem ul. Jackowskiego 35/13 bądź możemy podwieźć je Wam pod same drzwi, żebyście nie musieli odrywać się od projektu.


Możemy wykonać dla was zlecenia w wielu materiałach!

Druk 3D

Plexi 2-4mm

Karton introligatorski 1-3mm

Styrodur

Gips

Odlewy


Nie zapomnijcie o dodatkach!

Ludziki

Samochody

Drzewka

Podstawy

Jak przygotować pliki?


Niestety nie ma jednej idealnej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od technologii, w której zdecydujecie się wykonać Wasze zlecenie. Natomiast, żeby ułatwić Wam wstępną decyzję wykonaliśmi kilka poradników.


Jak przygotować pliki pod druk 3D.


Jak przygotowac pliki do cięcia laserowego1. cięcia laserowego2.


Oferujemy również usługę przygotowania Waszego projektu pod każdą technologię, w której pracujemy.